Állásajánlat

Szerző: + Olvasási idő: 5 perc

Munkahely:

Cégünk, Magyarország egyik piacvezetőjeként 16 éve végez klinikofarmakológiai vizsgálatokat különböző szakterületekben (belgyógyászat, gasztroenterológia, diabetológia, neurológia, pszichiátria, reumatológia, pulmonológia, kardiológia, bőrgyógyászat).
A klinikai farmakológia az orvostudomány gyógyszerfejlesztési kutatási tevékenységét jelenti. Fő célja annak megértése, hogy milyen folyamatok zajlanak le a szervezetben a gyógyszer beadásától kezdődően a klinikai hatások kialakulásáig. A hatékonyság és a biztonságosság mellett az esetlegesen felmerülő mellékhatásokat is monitorozzuk.
Működésünk alapelve a humán  II, III és IV fázisú vizsgálatok teljes körű kivitelezésének megvalósítása a legmagasabb orvosi, szakmaetikai színvonalon.
Intézményünk fő célja a gyógyszeripari innováció olyan részeként végezni munkánkat, amely minden résztvevő érdekét szolgálja és a legmagasabb szintű kutatási munkát képviseli.

Feladatok:

- klinikai vizsgálatokban való adminisztrátori tevékenység
- vizsgálati reálcselekmények melletti asszisztencia
- képesítés esetén study nurse feladatok elvégzése (vérvétel, vérnyomásmérés, fizikális és vitális vizsgálatok, mintavétel és minta előkészítés, stb)
- a munkáltató megrendelőivel, alvállalkozóival, partnereivel való kapcsolattartás
- a munkáltató képviselete nemzetközi kongresszusokon
- a munkáltató tevékenységével kapcsolatos adatrögzítés és elektronikus nyilvántartás kezelése
- egyéb irodai feladatok elvégzése

Elvárások:
- egészségügyi, természettudományos és/vagy gyógyszeriparral kapcsolatos tapasztalat és/vagy végzettség
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- jó kommunikációs és problémamegoldó készég
- magas felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Előnyt jelent:
- egészségügyi és/vagy gyógyszeripari területen szerzett gyakorlat
- klinikai kutatások területén szerzett tapasztalat és érdeklődés
- egyéb idegen nyelv ismerete
- GCP vizsga

Amit ajánlunk:
- versenyképes juttatási csomag
- professzionális és emberközpontú munkakörnyezet
- szakmai és nyelvi fejlődési lehetőség
- gyógyszeripari területen szerezhető versenyképes tudás és tapasztalat
- belső képzés
- külföldi utazási lehetőség
- pályakezdők jelentkezését is várjuk

Ideális jelölt:
Az ideális jelölt olyan frissen végzett, vagy 1-3 éves munkatapasztalattal rendelkező fiatal diplomás, aki az alábbi végzettségek valamelyikével rendelkezik, tanult, vagy dolgozott külföldön, vagy nemzetközi munkakörnyezetben, biztosan mozog idegen-nyelvi környezetben és a gyógyszeripari kutatás és innováció területén képzeli el karrierjét, valamint már rendelkezik valamilyen egészségügyi/gyógyszeripari tapasztalattal.
Preferált szakmák:
- okleveles nővér/ápoló
- biomérnök
- biológus
- vegyész
- mentőtiszt
- dietetikus
- gyógytornász
- egészségügyi szervező

E-mail: david.gulyas@clinexpert.hu
Tel: 06 30 844 6275

Ne várj, foglalj időpontot most

Egy előre lefoglalt időpontban …

Ajánlott cikkek